iMe

Wsparcie IT czynne całą dobę, 71 tysięcy użytkowników potwierdza skuteczność! Zobacz w jaki sposób osiągnęli sukces.
Warszawa, Polska
 • informatyka
 • Opis
 • OPIS

iMe

ul. Twarda 18, Warszawa, Polska

KRS: 0000671157 | NIP: 5272804028 | REGON: 366993664

http://www.imeworldwide.com
KIM JESTEŚMY

Dla jednych to czynne całą dobę, dostępne z dowolnego miejsca na świecie zdalne wsparcie dowolnego sprzętu IT. To pierwsze tego typu tak proste i jednocześnie praktyczne rozwiązanie. Dostępne zawsze i dla każdego osobiste IT assistance.


Dla innych iMe to lifestyle. To manifest dbałości o własny komfort technologiczny. To bufor w świecie galopującej informatyzacji. To osobisty IT concierge dostępny na każde żądanie. Realizujący potrzeby, tak byś mógł w tym czasie realizować swoje pasje bez konieczności stałego uaktualniania technowiedzy.


iMe rozwiązuje najbardziej podstawową potrzebę XXI wieku - zapewnia stabilną pracę Twoich urządzeń IT. Optymalizuje je, konfiguruje peryferia, chroni przed wirusami. iMe gwarantuje prywatność i bezpieczeństwo. Dla iMe jesteś anonimowy - cokolwiek dzieje się w Twoim komputerze, dzieje się wprost na Twoich oczach. iMe nie ma niczego przed Tobą do ukrycia.


Misja

Internet nie zna pojęć takich jak “kiedyś” i “zaraz”. W sieci wszystko dzieje się tu i teraz. Rozumiemy, że właśnie w tym momencie musisz dokończyć projekt lub skontaktować się z szefem. Absolutnie nie dziwi nas, że pracujesz w środku nocy lub w święto. Wiemy, że wszystko musi być EOD i ASAP. Tak po prostu jest. Tak jak Ty żyjemy w XXI wieku i rozumiemy, że komputer to nie tylko narzędzie pracy. To drzwi do całego świata. Wiemy, że za jego pomocą nie tylko pracujesz, ale też rozmawiasz ze znajomymi, oglądasz filmy, czytasz i grasz. A my jesteśmy po to, by Ci to umożliwić. Właśnie tu i teraz.

Co mi daje iMe?Nie trać go na walkę z odmawiającym posłuszeństwa komputerem. iMe zrobi to za Ciebie. Szybko i skutecznie.
iMe działa zawsze i wszędzie. O każdej porze dnia i nocy. Jeśli masz dostęp do Sieci, zawsze Ci pomożemy. Niezależnie od tego, czy jesteś w Polsce, za granicą, czy w podróży.
Bądź niezależny! Nie proś o pomoc kolegi, syna, czy niesprawdzonego informatyka. Inżynierowie iMe nie tylko zakończą Twoje problemy, ale też pokażą Ci jak wykorzystywać możliwości oferowane przez nowe technologie. Nauczą Cię też jak samodzielnie radzić sobie z awariami.


iMe - PAKIETY USŁUG

Doskonale rozumiemy, że żaden przypadek nie jest taki sam. Dlatego przygotowaliśmy kilka pakietów usług, które są skierowane do różnych grup użytkowników. Wszystkie z nich są dostępne w wyjątkowo przystępnych cenach.


iMe - PRZYKŁADOWE ZASTOSOWANIE

Inżynierowie iMe poradzą sobie z absolutnie każdym problemem. To tylko niektóre sytuacje, w których przyjdziemy Ci z pomocą:
 • Usunięcie niepotrzebnych plików
 • Konfiguracja poczty e-mail
 • Przeprowadzenie skanowania przed wirusami
 • Odzyskiwanie danych
 • Usuwanie wirusów
 • Instalacja drukarki lub skanera
 • Przyśpieszenie działania komputera
 • Podłączenie sprzętu do chmury
 • Wybór odpowiedniej przeglądarki internetowej
 • Otworzenie nieznanych lub kłopotliwych formatów plików
 • Poznanie dobrych praktyk korzystania z komputera
 • Dobór nowego sprzętu lub lepszych podzespołów

iME PROFESJONALNY PARTNER W BIZNESIE


SOLIDNE FILARY DZIAŁALNOŚCI

iMe dla biznesu (model B2B) - przykładowe kontrakty: Ministerstwo Finansów - 6-cio letni kontrakt o łącznej wartości 21 mln PLN - największy system finansowy państwa: TREZOR; Vienna Insurance Group - 4 letni kontrakt.

iMe dla Ciebie (model B2C) - kilka tysięcy zadowolonych klientów; ponad 7 tysięcy zgłoszeń miesięcznie, obsługa klientów z całego świata.

MY W iME

WYBRANI EKSPERCI

ZARZĄD SPÓŁKI

iME POLSKA

W LICZBACH


DZIAŁANIA SPÓŁKI W SEKTORZE B2B


iME POLSKA - OSIĄGNIĘCIA

 • Zatrudniamy ponad 125 opiekunów IT, gwarantując obsługę 24/7.
 • Ponad 96% zgłoszeń realizujemy w ciągu pierwszych 120 min od kontaktu z Klientem
 • Posiadamy wiele certyfikatów potwierdzających jakość
 • I DWA europejskie patenty


WYNIKI I PROJEKCJA FINANSOWA


** Wynik proforma osiągnięty na realizowanych projektach w latach 2014-2017

PRZYCHODY NETTO ZE SPRZEDAŻY (W TYS PLN) ORAZ PROJEKCJA WYNIKÓW


STRUKTURA ZATRUDNIENIA I ORGANIZACJA PRACY


KIERUNEK ROZWOJU SPÓŁKI

 1. W ciągu najbliższych 3 lat pozycja lidera serwisu masowego IT w ramach segmentu B2C
 2. Ukierunkowany rozwój segmentu B2B na małe i średnie spółki w Polsce.
 3. Globalna ekspansja przez “Spółkę córkę“, w pierwszej kolejności USA - projekt 10 mln USD, finansowanie w wariancie 50/50 z BGK - Fundusz Ekspansji Zagranicznej.
 4. Wzrost sektora B+R (badania i rozwój) poprzez zwiększenie wydatków o 43% w okresie od 1 do 2 lat.
 5. Stopniowa poprawa marżowości realizowanych projektów, poprzez optymalizacje wykorzystania mocy przerobowych - unikalny projekt zarządzania czasem pracy inżynierów IT.

PERSPEKTYWNY ROZWOJU SPÓŁKI - KALENDARIUM

NAPISZ DO NAS


Jesteś zainteresowany działalnością spółki? Podoba Ci się to co robimy?
Chciałbyś nawiązać z nami współpracę?


Zostaw nam swoje dane, a przedstawiciel spółki skontaktuje się z Tobą:

[* Wymagane] Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie administratora serwisu - Public Shell Advisory S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Bagno 2 lok. 212, 00-112 Warszawa, który będzie administratorem danych osobowych, na ich przekazywanie spółce iMe S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Twardej 18, 00-105 Warszawa, a także na ich przetwarzanie zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002, nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych. Dane osobowe podawane są dobrowolnie, jednak ich podanie jest niezbędne do korzystania z serwisu. Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie wglądu do swoich danych i możliwości żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania oraz czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia. [* Wymagane] Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Public Shell Adviosry S.A. informacji handlowych drogą elektroniczną w rozumieniu ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204 ze zm.)

To jest specjalna strona, która wymaga nowszej przeglądarki żeby działać poprawnie!

Proszę uaktualnij dzisiaj.