Jak inwestować?

Inwestuj w dynamicznie rozwijające się spółki w 5 minut płacąc przelewem. Wybieraj i zostań współwłaścicielem najlepszych spółek na ich wczesnym etapie rozwoju.

Wybierz startup

Inwestuj w dynamicznie rozwijające się spółki, wykorzystując prosty i przystępny sposób model crowdfundingu udziałowego, ograniczając w ten sposób ryzyko inwestycji.

Zainwestuj

Zapłać za udziały spółki nie wychodząc z domu szybkim przelewem korzystając z operatora płatności.

Zarabiaj

Zostań regularnym udziałowcem spółek na wczesnym etapie przy najkorzystniejszej wycenie i zarabiaj  na dalszych etapach jej rozwoju.

Crowdfunding udziałowy to nowa możliwość inwestowania w startupy, do których dostęp dotychczas mieli tylko profesjonalni inwestorzy

1

FindFunds.pl to inwestowanie w spółki po najkorzystniejszej wycenie. Zbuduj zróżnicowany portfel inwestycyjny spółek, będących na wczesnym etapie rozwoju.

2

Sam decyduj, w które spółki i ile środków chcesz zainwestować. Gdy kampanie zakończą się sukcesem staniesz się jednym z ich udziałowców.

3

W miarę jak wartość spółki będzie rosła, rosła będzie także wartość Twoich udziałów, pozwalając Ci w przyszłości wyjść z inwestycji z dużym zyskiem.

Gotowy na inwestowanie w startupy?              Zobacz otwarte kampanie

Dołącz do newslettera!

Nie przegap nowych kampanii i zainwestuj jako pierwszy w najlepsze startupy.

To jest specjalna strona, która wymaga nowszej przeglądarki żeby działać poprawnie!

Proszę uaktualnij dzisiaj.