Kim jesteśmy

 FindFunds.pl to platforma crowdfundingu udziałowego, oferująca każdemu możliwość prostego i szybkiego inwestowania w dynamicznie rozwijające się spółki w sposób dostępny dotąd tylko dla profesjonalnych inwestorów.

Dla inwestorów

Inwestorom, poszukującym okazji inwestycyjnych, oferujemy możliwość prostego i łatwego inwestowania w ciekawe i innowacyjne startupy, w kilka minut za pośrednictwem Internetu. Zapewniamy dostęp do zweryfikowanych spółek, będących na wczesnym etapie rozwoju, dających inwestorom w przyszłości szansę na wyjście z inwestycji z dużym zyskiem.

Dla poszukujących finansowania

Startupom pozwalamy w pełni profesjonalnie zaprezentować swoją spółkę, dla której poszukują finansowania, zwalidować swój dotychczasowy biznes i zweryfikować jego trakcję. Kampania crowdfundingowa stanowi również idealne uzupełnienie działań PR-owych prowadzonych przez spółki.

Bezpieczeństwo

Zapewniamy inwestorom najwyższe bezpieczeństwo w trakcie nabywania udziałów. Przejmujemy na siebie wszystkie formalności związane z procesem inwestycyjnym, jednocześnie pozwalając startupom skupić się na rozwoju biznesu i generowaniu zysków.

FindFunds.pl jest jedną z pierwszych platform crowdfundingu inwestycyjnego działająca na polskim rynku od ponad 5 lat

Zamierzamy aktywnie wspierać i propagować ten model finansowania, w szczególności wśród start-upów w fazie early – stage, dostarczając tym samym inwestorom ciekawych okazji inwestycyjnych o dużym potencjale wzrostu.

Właścicielem portalu FindFunds.pl jest Find Funds Sp. z o.o. wpisana do rejestru przedsiębiorców w dniu 06 października 2016 r. przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000640638.
Przedmiotem działalności Spółki jest doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej oraz zarządzania.

Partnerzy

To jest specjalna strona, która wymaga nowszej przeglądarki żeby działać poprawnie!

Proszę uaktualnij dzisiaj.