Ultimate VR

Wirtualna rzeczywistość, realne zyski! Ultimate VR powstał z inicjatywy Ultimate Games oraz Gaming Factory. Dołącz do nas jako udziałowiec!
Warszawa, Polska
 • media i rozrywka
 • , gry wideo
 • Opis
 • Inwestorzy 65
 • Dyskusja
 • Zaloguj się, aby uzyskać dostęp
 • Dokumenty
 • OPIS

Ultimate VR sp. z o.o.

Powązkowska 15, Warszawa, Polska

KRS: 816280 | NIP: 5252808230 | REGON: 384960314

 • Udostępnij:
Cel kampanii
825 000 - 900 000 zł
Wycena pre-money
15 000 000 zł
Liczba udziałów w ofercie
550 - 600
Liczba nabytych udziałów
600
Udział % w kapitale
5,66% %
Czas do zakończenia
Zakończone


Ultimate VR wchodzi na rynek wirtualnej rzeczywistości!

Studio Ultimate VR powstało w 2019r. dzięki inicjatywie zasłużonych już w branży Ultimate Games oraz Gaming Factory.

Celem spółki jest stać się liderem na  rynku wirtualnej rzeczywistości.VR - nowa rzeczywistość

Zaawansowana technologia VR gwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie. Pozwala na przeniesienie się do świata ulubionych gier, zapewniając użytkownikom nowe doznania. Portfolio tytułów dostępnych w wirtualnej rzeczywistości systematycznie się powiększa, dzięki czemu jest to uniwersalna rozrywka.   

"Jesteśmy świadkami znacznego pobudzenia rynku wirtualnej rzeczywistości (VR). Technologia ta systematycznie zwiększa swoją dynamikę. Prognozy na przyszły rok oraz kolejne lata są bardzo pozytywne. Mając tę świadomość, powołaliśmy nową spółkę, w której dedykowany zespół zajmie się przystosowaniem gier z portfolio Gaming Factory i Ultimate Games do technologii VR. Posiadamy projekty o zróżnicowanej tematyce, naszym zdaniem wiele z nich będzie doskonałą propozycją dla odbiorców VR-u"

- Mateusz Adamkiewicz, Prezes Gaming Factory


Zainwestuj w Ultimate VR i stań się częścią najszybciej rozwijającego się segmentu gamingu!

O NAS


Dawid Sulkowski - Prezes Zarządu 

Pasjonat gier i entuzjasta wirtualnej rzeczywistości. Absolwent Wydziału Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych Uniwersytetu Gdańskiego. Swoją karierę rozpoczynał w branży finansowej, na stanowisku administratora Amerykańskich Funduszy Inwestycyjnych w międzynarodowej korporacji finansowej. Od 2018r. Doradca Zarządu Ultimate Games. 

Rodzinę Ultimate VR tworzy takie zespół doświadczonych developerów i programistów. 

Jedną z pierwszych realizacji studia będzie Ultimate Fishing Simulator 2 - sprzedażowy hit autorstwa Ultimate Games, którego pierwsza edycja trafiła do ponad 150 tys. użytkowników.

W portfolio spółki pojawią się także cztery inne pozycje, których realizacja została już zakontraktowana. Jednocześnie trwają negocjacje zmierzające do pozyskania kolejnych tytułów..

Ultimate  Fishing Simulator 2


Druga część serii symulatorów wędkarstwa, zapoczątkowanej w 2017 roku. Na tle pierwowzoru Ultimate Fishing Simulator 2 wyróżnia się przede wszystkim za sprawą nowych łowisk i możliwości wędkowania w różnych porach roku, a także udoskonalonej sztucznej inteligencji ryb. Nowa odsłona najlepiej ocenianej gry wędkarskiej ostatnich lat


Bakery Simulator


Gra pozwala na wcielenie się w rolę właściciela piekarni w pięknym górskim miasteczku. Gracz ma możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem placówki nie tylko od strony procesowej, ale również od zaplecza biznesowego.


Knight Simulator


Jak wyglądało życie rycerza? Turnieje rycerskie, pojedynki i chwała. Gra umożliwia wcielenie się w jednego z nich i poznanie wszystkich tajników legend średniowiecza. 


Castle Flipper


Zrujnowany zamek, zniszczony ogród, opustoszałe zabytkowe sale. Tutaj zadaniem jest odbudowanej zniszczonej konstrukcji oraz przywrócenie miejscu jej świetności.


Demolish & Build 2018


Gracz wciela się we właściciela firmy budowalno- wyburzeniowej. To właśnie do Ciebie należeć będzie kontrola, nadzór i realizacja nowych zleceń.


CELE SPÓŁKI


Tworzenie najwyższej jakości gier na urządzeń VR

Wejście na giełdę NewConnect

Bezpośrednia współpraca z Ultimate Games i Gaming Factory

Systematyczna rozbudowa portfolio

Stabilne zyski


Naszym celem jest wypracowanie pozycji lidera na, naszym zdaniem, wciąż niezagospodarowanym rynku.

"Dzisiejszy gracz jest świadomy jak wiele doświadczeń, emocji i zabawy może przynieść mu korzystanie z VR-u. Naszym zdaniem to dobry czas, żeby otworzyć się na wirtualny rynek i udostępnić kolejne nasze tytuły w nowej odsłonie" - 

- Mateusz Zawadzki, prezes Ultimate Games


STRUKTURA AKCJONARIATU
WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ, REALNE ZYSKI

Przewiduje się, że globalny rynek rozszerzonej rzeczywistości (AR) i wirtualnej rzeczywistości (VR) w 2024 roku osiągnie wartość 72,8 mld dolarów amerykańskich. Będzie to wzrost o 54 procent w pięcioletnim CAGR w stosunku do wydatków. 
Bliska współpraca z Ultimate Games oraz Gaming Factory gwarantuje zachowanie ciągłości zleceń. Dynamicznie rozwijająca się branża i stosunkowo mała konkurencja umożliwia na zdobycie wiodącej pozycji spółki. 


WYNIKI FINANSOWE

Wyniki finansowe za rok 2020 (w PLN):PROGNOZY FINANSOWE

Spodziewany zysk w 2021 (narastająco w PLN): 


DLACZEGO ULTIMATE VR?

 1. Bliska współpraca z Ultimate Games oraz Gaming Factory gwarantuje zachowanie ciągłości zleceń – naszą główną działalnością jest przystosowanie gier z portfolio obu spółek do technologii wirtualnej rzeczywistości.
 2. Otoczenie rynkowe umożliwia nam szybkie zdobycie pozycji wiodącej spółki VR, ponieważ aktualnie konkurencja jest relatywnie mała, a branża rozwija się wyjątkowo dynamicznie. 
 3. Zaplecze, jakie daje nam współpraca z doświadczonymi podmiotami pozwoli rozpocząć działalność na najwyższym możliwym poziomie zaawansowania.
 4. W przyszłym roku Ultimate VR planuje dołączenie do grona spółek notowanych na NewConnect.
 5. Planujemy rozszerzenie działalności o realizacje dla podmiotów zewnętrznych.
 6. Na bieżąco badamy oczekiwania rynku w zakresie tematyki i technologii wykorzystanych w najbardziej nośnych tytułach.


Pobierz teraz pierwszy dokument:

Ultimate VR - aktualny odpis eKRS

Zaloguj się lub zarejestruj się, aby pobrać wszystkie dokumenty.

Zaloguj się

To jest specjalna strona, która wymaga nowszej przeglądarki żeby działać poprawnie!

Proszę uaktualnij dzisiaj.