Revenge Studios

Revenge Studios to miejsce gdzie pasja i doświadczenie tworzą niezapomniane produkcje. Team weteranów wzbogacony o uzdolnionych artystów to podstawa ich sukcesu
Warszawa, Polska
  • informatyka
  • , gry wideo
  • Opis
  • Inwestorzy 80
  • Dyskusja
  • Zaloguj się, aby uzyskać dostęp
  • Dokumenty
  • OPIS

Revenge Studios sp. z o.o.

Świeradowska 51A, Warszawa, Polska

KRS: 0000736216 | NIP: 7010826550 | REGON: 380514581

www.revengestudios.net
  • Udostępnij:
Cel kampanii
1 500 000 - 1 650 000 zł
Wycena pre-money
15 000 000 zł
Liczba udziałów w ofercie
600 - 660
Liczba nabytych udziałów
660
Udział % w kapitale
9,91% %
Czas do zakończenia
Zakończone

O Nas

Revenge Studios to miejsce gdzie pasja i doświadczenie tworzą niezapomniane produkcje. Team weteranów wzbogacony o uzdolnionych artystów tworzy zespół, którego celem jest dostarczenie najwyższej jakości gier. Doświadczenie i wiedza zdobyte w topowych studiach pozwala nam kreować niezwykłe historie, które na długo pozostają w głowach i sercach graczy.


Revenge Studios to zespół doświadczonych developerów, dla których tworzenie gier to pasja i droga życia. Przykładamy uwagę do detali i nowatorskich rozwiązań. W naszych produkcjach chcemy dostarczyć graczom emocjonalnej rozgrywki na najwyższym poziomie a doświadczenie zdobyte przy produkcji gier w najlepszych studiach przekładamy na codzienną pracę.

Produkcja 2-3 gier jednocześnie w budżecie 0.5-1mln złotych, przy zastosowaniu autorskiego rozwiązania RSQE. Część developerów miała okazję pracować ze sobą już wcześniej, dzięki czemu wypracowała doskonały know--how i workflow. Zespól uzupełniają doświadczeni leaderzy, którzy sprostają każdemu zadaniu.

Wyróżnia nas wartość, świeżość w podejściu do produkcji gier. Stawiamy przede wszystkim na jakość. Naszym celem jest dostarczenie graczom gier na wyjątkowym poziomie z niezapomnianą estetyką. Dzięki doświadczeniom w produkcjach dla globalnych marek, jesteśmy w stanie zrealizować projekty z zachowaniem najwyższego poziomu. Wypracowany własny, unikalny styl jest czymś co wyróżnia naszą pracę.


Zainwestuj w Revenge Studios i stań się współudziałowcem segmentu gamingu!


Przewaga konkurencyjna

Własny autorski świat RS Universum
Wykreowaliśmy autorski świat, w którym osadzamy gry fabularne o różnych gatunkach, dzięki temu dywersyfikujemy target gracza. Posiadanie własnego świata pozwala nam na pełną kontrolę i optymalizację kosztów.

Multiplatformowość
Nasze gry tworzone są od podstaw z myślą o wersjach na PC, Xbox, PlayStation oraz Nintendo Switch.

Przewaga technologiczna
Wykorzystujemy zaawansowane oprogramowanie do wzbogacania świata w tym: Machine Learning, Raytracing, Motion Capture, Multilanguage text2speech, lipsync i wiele innych.

Fabuła
Dzięki doświadczonym Narrative Designerom z doświadczeniem filmowym i telewizyjnym tworzymy gry różniące się technologicznie, ale o najróżniejszym przekroju

Zespół

Tworzymy zgrany developersko zespół, który do każdego zadania podchodzi z pełnym oddaniem i maksimum koncentracji. Dzięki zdobytemu doświadczeniu każdemu zadaniu nadajemy świeżości i innowacyjności. Realizujemy ambitne pełne przemyśleń projekty skłaniające do refleksji przy ogromnej dawce wspaniałej zabawy. Kreowane przez nas światy, pomimo swojej surrealistycznej formy i steampunkowej oprawie znajdą swoje alegorie w realnym świecie a napotkane na drodze graczy postacie odzwierciedlą charaktery i bolączki napotykanych przez nas w codziennym życiu ludzi.

Nasz drugi team zlokalizowany na Białorusi tworzą weterani mający w swoim portfolio takie studia jak Wargaming. Dzięki doświadczeniu synergia z polskim zespołem sprawia, że nasze doświadczenia uzupełniają się. Dzięki własnemu zespołowi BY nasze studio może pozwolić sobie nie tylko na doświadczenie ale innowacyjne podejście do produkcji.DoświadczenieTechnologieProjekty Revenge Studios RS Universe


Wszystkie projekty Revenge Studios będzie cechowało osadzenie przeplatających się historii w steampunkowym świecie – „RS Universum”. Poważne tematy moralne, dogmatyczne, życiowe, historyczne przeniesione w surrealistyczną rzeczywistość pozwolą graczom na doskonałą rozrywkę skłaniając przy tym do głębszej refleksji na wielu płaszczyznach. Wydarzenia w powstających projektach dzieją się w tym samym, fikcyjnym mieście Paramore, gdzie panuje steampunkowyklimat, z domieszką elementów nadprzyrodzonych. Miastem rządzi korporacja Pulchritude Inc., która właśnie wystartowała Projekt Blackswan - źródło wszelkich problemów mieszkańców.Ally and Dark Fatum 

(spin-off gier Alice House of Pain oraz Fox and the Fallen City)

Historia Ally i jej psa, która w mrocznej krainie pełnej zła duchów i pułapek poszukuje swojego brata. Ally mówi w złości swojemu bratu, że nie chce go już więcej widzieć. Chłopiec bierze to sobie do serca i ucieka do tajemniczego lasu. Dziewczynka czuje się winna, więc razem ze swoim psem postanawia odnaleźć brata i przyprowadzić go bezpiecznie do domu. Gracz odwiedzi steampunkowe miasto, zmierzy się z legendami i niebezpieczeństwami świata, pozna tajemniczą korporację oraz jej plany. Trapiona wyrzutami sumienia, za wszelką cenę stara się uratować brata, który nieświadomy czyhających na niego niebezpieczeństw gubi się w nieprzyjaznym świecie.

Gatunek: 2,5D side-scroller (z ograniczoną możliwością penetracji w głąb), logiczna, zręcznościowa, fabularna, steampunk

Świat: RS UNIVERSUM

Czas: 5h

Główne mechaniki: puzzle, strategia, QTE, minigames

Platformy: PC, konsole, Switch

Data wydania: 05.2022
Alice – House of Pain

Gracz wciela się w Alicję - uciekinierkę z ośrodka badawczego Pulchritude, który kontroluje całe miasto. W wyniku licznych eksperymentów bohaterka straciła dostęp do swoich emocji. Teraz wyrusza na poszukiwania wspomnień, które przypomną jej jak "czuć". Gra przygodowa w klimacie thrillera psychologicznego. Celem gracza jest przypomnienie sobie dziesięciu podstawowych emocji. Każda z mrocznych zagadek odzwierciedla demony z jakimi każdy z nas mierzy się w swoim życiu. Historia pełna refleksji i empirycznych anegdot poprowadzi gracza przez mroczne zakamarki świata by ten stawił czoła własnym demonom, z którymi boryka się w codziennym życiu. Alicja uwięziona w stanie anhedonii za sprawą splotu okoliczności, pobudzona wspomnieniami za wszelką cenę postara się rozbudzić zapomniane emocje.

Gatunek: 3D TPP, adventure, RPG, psychological, steampunk

Świat: RS UNIVERSUM

Czas: Główny wątek 6-7h, z wątkami fabularnymi 10-11h

Główne mechaniki: inventory, ograniczony crafting, QTE, minigames, zręcznościówka, skradanka

Data wydania: Q4 2022
Fox and the Fallen City

Gra przygodowa w klimacie thrillera psychologicznego. Gracz prowadzi agencję detektywistyczną wcielając się w postać lisa-Eldritcha. Detektyw zagłębia się w serię przestępstw, których motywem przewodnim jest dziesięć grzechów. Musi rozwiązać serię zagadek żeby dotrzeć do źródła problemu. Historia prowadzi gracza poprzez lustrzane odbicia skonfundowanej rzeczywistości wypełnionej spaczonym odbiciem realnych odzwierciedleń. Każdy etap gry pokazuje zakrzywioną refleksję niedostosowań społecznych, wodzących na pokuszenie iluzjom. Gra, w której każdy wybór moralny niesie za sobą konsekwencję. Pozornie oczywiste sytuację, kryją za sobą głębsze tajemnice a każda z nich koreluje z jednostkami i światem. Podczas rozgrywki gracz stawia czoła demonom, które stoją za grzechami, by nie popaść w obłęd musi za wszelką cenę zachować świadomość. Przedstawiony świat 3D przeniesie gracza w fantastyczny i mroczny świat uciech, przestępstw, niebezpieczeństw. Ile może zdziałać jednostka na rzecz ogółu? Na to pytanie gracz znajdzie odpowiedź grając w grę Fox and the Fallen City.

Gatunek: 3D TPP, adventure, criminal, RPG, steampunk

Świat: RS UNIVERSUM

Czas: Główny wątek 6-7h, z wątkami fabularnymi 10-11h

Główne mechaniki: inventory, ograniczony crafting, QTE, minigames, zręcznościówka, skradanka

Data wydania demo: Q4 2022
C44

To gra pełna przygód, opowiadająca historię szpiega, który prowadzi akcję dywersyjne na tyłach wroga, organizuje zasadzki, wykrada tajne dokumenty i przygotowuje powstanie przeciwko okupantowi. Gra pokazuje brutalność, okrucieństwa przeciwko ludności cywilnej. Gra osadzona została w alternatywnej, steampunkowej rzeczywistości, gdzie realne miejsca wzbogacono o futurystyczną oprawę. Zadaniem gracza jest stworzenie podziemnego ruchu oporu, przedostanie się z okupowanego kraju do Londynu i przeprowadzenie negocjacji z Brytyjczykami. Gracz musi w końcu wzniecić powstanie i zrobi wszystko by pokonać wroga, licząc na pomoc aliantów. Gra fabularna, osadzona w realiach wojny łącząca elementy fabularnej gry RPG z grą strategiczną. Realne miejsca dopasowane do surrealistycznej rzeczywistości pozwolą graczom nie tylko na świetną zabawę a również zachęcą do zapoznania się z prawdziwą historią IIWS.

W grze zobaczymy odtworzoną i zniszczoną Warszawę, Londyn i inne miasta, wzbogacone elementami steampunkowej rzeczywistości. Poznamy historię II wojny światowej oczami szpiega, który jest świadkiem potworności. Gracz pozna losy historycznych przywódców przeniesionych w surrealistyczną rzeczywistość. Autorski, swobodny rzut izometryczny 360° pozwalający na nieograniczona immersywność pozwala graczowi na szeroką interakcję ze światem plus rozbudowany model decyzyjny, który kształtuje historię. C44 to wielopłaszczyznowa gra, w której prócz wyrafinowanej walki opartej na precyzyjnej taktyce łączy ze sobą grę przygodową w świecie pełnym okrucieństwa, w którym wybory kształtują gracza.

Do tworzenia gry zaprosiliśmy między innymi Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Gatunek: 3D TPP (z możliwością przejścia do rzutu izometrycznego cam-360°), adventure, RPG, steampunk

Świat: Futurystyczna (Steampunkowa) Europa (1944-1945)

Czas: 7h, z pobocznymi wątkami fabularnymi 14h

Główne mechaniki: inventory, crafting, zakradanie, strategia, umiejętności, strzelanka

Platformy: PC, konsole

Data wydania: Q3 2023
Celebrity Life

Celebrity Life daje ci szansę poprowadzić życie osoby, którą prawdopodobnie zawsze chciałeś być. Spełnij swoje marzenia i spróbuj zostać gwiazdą znaną na całym świecie. Zarabiaj pieniądze i przepalaj je kupując luksusowe rzeczy. Dbaj o swych fanów i walcz z rywalami. Wespnij się na sam szczyt sławy. Uważaj jednak, wraz ze sławą wiążą się odpowiedzialność, ciężka praca i trudne wybory. Od upadku często dzieli nas tylko jeden krok. Gra została podzielona na dni/miesiące. Gracz posiada określoną liczbę „punktów akcji” każdego miesiąca i musi zaplanować, na co wydać te punkty.  Możemy: wykonywać zadania (jedni dają pieniądze, inni dają sławę, jeszcze inni więcej punktów zadań itp.) Lub wydawać pieniądze (rozbudowa domu, kampanie PR, kampanie marketingowe, pozyskiwanie sponsorów, płacenie komuś, by uprzykrzyć życie innym celebrytom itp.)

Gatunek: Symulator, Gra social

Świat: 2,5D

Czas: 6-8h

Klient: Gaming Factory

Główne mechaniki: social, romans, kupowanie, zarabianie, kariera

Data wydania demo: 09.2021

RoadmapPotrzeby kapitałowe


Struktura własnościowaWeź udział w dyskusji na stronie naszej kampanii lub napisz bezpośrednio na adres: 

biuro@revengestudios.net


Zainwestuj w Revenge Studios i stań się współudziałowcem!

Pobierz teraz pierwszy dokument:

Jak zostać inwestorem z Find Funds

Zaloguj się lub zarejestruj się, aby pobrać wszystkie dokumenty.

Zaloguj się

To jest specjalna strona, która wymaga nowszej przeglądarki żeby działać poprawnie!

Proszę uaktualnij dzisiaj.