West Wind Games

West Wind Games to młode studio deweloperskie i wydawca gier. W portfolio mają już kilkanaście projektów, a premiery dwóch pierwszych gier jeszcze w 2021 roku!
Warszawa, Polska
  • gry wideo
  • Opis
  • Inwestorzy 76
  • Dyskusja
  • Zaloguj się, aby uzyskać dostęp
  • Dokumenty
  • OPIS

WestWindGames sp. z o.o.

Powązkowska 15, Warszawa, Polska

KRS: 0000700449 | NIP: 368559742 | REGON: 368559742

https://westwindgames.com
  • Udostępnij:
Cel kampanii
1 242 000 - 1 564 000 zł
Wycena pre-money
15 640 000 zł
Liczba udziałów w ofercie
540 - 680
Liczba nabytych udziałów
666
Udział % w kapitale
8,92% %
Czas do zakończenia
Zakończone

West Wind Games jest młodym studiem deweloperskim i wydawcą gier komputerowych, korzystającym z wieloletniego doświadczenia oraz zaplecza merytorycznego, jak i kapitałowego swoich głównych akcjonariuszy w postaci Gaming Factory, Glob Games Studio, Gaming Venture oraz Flash Venture. W trakcie realizacji znajduje się kilkanaście projektów, a pierwsze gry będą wydane na platformie Steam już w roku 2021.


O nas

Zarząd spółki reprezentowany jest przez Pana Krzysztofa Michalkiewicza, który posiada wieloletnie doświadczenie na rynku kapitałowym. Pełnił funkcje zarządcze w Private Bankingu, instytucjach typu AFI, jak i w domu maklerskim. Skupiał się na pozyskiwaniu finansowania dla wielu podmiotów, również tych notowanych na GPW z branży gamingowej. W ramach uczestnictwa w komitetach inwestycyjnych brał udział w dogłębnej analizie tych podmiotów, dbając o nadrzędny interes inwestorów.

Mamy szerokie plany dotyczące działalności produkcyjnej i wydawniczej. Zamierzamy optymalnie wykorzystywać do tego celu szerokie gremium wieloletnich relacji biznesowych posiadanych przez głównych partnerów i akcjonariuszy spółki, jak i personalnie Prezesa Zarządu. Celem zarządu oprócz realnej działalności operacyjnej i wypracowaniem zysków jest wprowadzenie spółki West Wind Games na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Do końca pierwszego półrocza 2023 roku planujemy złożenie wniosku o wprowadzenie akcji do ASO.


Zainwestuj w West Wind Games i stań się współudziałowcem segmentu gamingu!


Cel emisji

W ramach obecnego portfolio posiadamy prawa do ponad 10 tytułów. Kilka z nich jest na zaawansowanym etapie produkcji i pierwsze gry powinny ukazać się w sprzedaży już w 2021 roku. Pozyskane środki umożliwią nam rozpoczęcie dalszych prac nad wybranymi, najbardziej obiecującymi pod kątem przychodu i oczekiwanymi przez graczy, tytułami. Środki posłużą między innymi, jako wynagrodzenie zespołów deweloperskich. Zarówno własnych, jak i zewnętrznych. 

Gry, które zadebiutują na platformie PC i będą wzbudzały wystarczające zainteresowanie graczy, będą wydawane również na pozostałe wiodące platformy na rynku, tj. Xbox, PlayStation oraz Nintendo.

Ponadto jesteśmy w trakcie negocjacji warunków współpracy z podmiotem spoza branży gamingowej, rozpoznawalnym przez miliony ludzi w Polsce, nad wspólną produkcją, która może zostać jednym z flagowych projektów West Wind Games.

Planowana struktura udziałowa po emisji


Nasze projekty

Cooking championshipWeź udział w Mistrzostwach Gotowania! Stwórz unikalny charakter głównej postaci. Podziwiaj piękną scenerię kilku najbardziej rozpoznawalnych miejsc świata. Przygotowuj oryginalne dania. Zmierz się ze swoimi przeciwnikami i zachwyć jury, a przede wszystkim wygraj i zostań najlepszych kucharzem świata!

Sprawdź na Steam: https://store.steampowered.com/app/1087030/Cooking_Championship/Counter-terrorism opsSprawdź czy zdołasz uwolnić wszystkich zakładników nie odnosząc strat wśród członków grupy antyterrorystycznej. Dobierz odpowiedni ekwipunek pod daną akcję, podejmuj taktyczne decyzje za całą grupę i strzelaj z perspektywy jednego z nich! Counter-Terrorism Ops, to strategiczna gra akcji z elementami FPS.

Sprawdź na Steam: https://store.steampowered.com/app/1678780/CounterTerrorism_Ops/Broken blades

Broken Blades to platformowa gra akcji 2D z piękną, baśniową grafiką, w której zmagamy się z hordami potworów i potężnymi bossami. Nasz bohater jest uzbrojony w miecz, który w miarę postępów w grze można ulepszać, zdobywając losowo generowane magiczne kryształy. Wygląd i moc ulepszenia będzie zależeć od rodzaju kryształów, które znajdziesz na swojej drodze. Wszystkie lokacje w grze są generowane losowo, więc każda rozgrywka ma zupełnie inny układ korytarzy. Odkrywaj i eksploruj wszystkie zakamarki, aby uzyskać ulepszenia, które pomogą Ci walczyć z bossami.

Sprawdź na Steam: https://store.steampowered.com/app/1635210/Broken_Blades/Air Traffic ControllerWcielając się w instytucję zajmującą się kontrolą ruchu lotniczego będziesz miał możliwość zmierzenia się z wyzwaniami stojącymi za obsługą i koordynacją ruchu lotniczego na lotnisku. Realistyczny symulator kontrolera lotów ma na celu w jak najlepszy sposób odwzorować codzienną pracę. Każdy błąd może być tragiczny w skutkach, a katastrofy mogą być naprawdę widowiskowe!Evil cucumberJesteś kotem, Twój dom został przejęty przez opętane ogórki! Jak najszybciej wydostań się z posiadłości, unikaj ogórków, skradaj się, i znajdź wyjście. Użyj swoich pazurów w razie zagrożenia, biegaj, skacz, zrób wszystko by Twój koci koszmar się skończył. Evil cucumber to prezentowany z pierwszej osoby satyryczny horror w którym wcielasz się w postać kota. Twoim zadaniem jest stawienie czoła opętanym ogórkom, które nawiedziły twój dom. Jak najszybciej wydostań się z posiadłości. Broń się pazurami, przeskocz przeciwników, wykorzystaj swoją kocią zwinność do ucieczki.666 MasksCzuję się, jakbym umarł, ale nigdy nie spotkałem białego światła w tunelu. Ale wokół są inne kolory: niebieski, zielony, migający czerwony... W ogóle do diabła co za epilepsja. Oczy łzawiące od stęchłego powietrza... Znowu zapomniałem, że jestem teraz manekinem. Kto mi to zrobił? Nadal jest to niejasne i nie ma to już znaczenia. Moje nadzieje pozostały gdzie indziej. Obudziłem się ze śpiączki na zardzewiałym łóżku. Otoczenie, to opuszczony bunkier. Co się dzieje na zewnątrz?! Brak pomysłu. Jedno wiedziałem na pewno - moje ciało już nie należy do mnie.

Czy uda mi się rozwiązać wszystkie zagadki by rozwikłać tę główną i odzyskać swoje ludzie ciało?!Project dodge


Project DODGE to nowa forma zbijaka. Wejdź do monochromatycznego świata low-poly i spróbuj pokonać wyzwania na swojej drodze. Wybieraj moce, aby zwiększyć swoją skuteczność w walce z przeciwnikami na swojej drodze i podejmij wyzwania bosów na różnorodnych mapach. PIERWSZOOSOBOWY SHOOTER Z OGRANICZONĄ AMUNICJĄ, Aby niszczyć przeciwników musisz zbierać amunicję w postaci piłek rozmieszczonych na polu walki. Przeciwnik będzie robił to samo więc staraj się to wykorzystać. Przemieszczaj się po i wokół przeszkód na mapie - zrób z niej swój plac zabaw. Używaj staminy, aby unikać wroga lub szybko pokonywać dystans.


Midnight diner

Nawet stwory nocy pragną wspaniałych doznań kulinarnych. Jako nowy właściciel restauracji dla potworów twoim zadaniem jest ich dostarczyć. Albo zmierzyć się z ich gniewem. Wampiry, zombie i wilkołaki. Od mózgów po organy. Rozszerz swoje menu by dogodzić wszystkim lub pielęgnuj stałych gości. Ale uważaj na konflikty. Wampiry nie lubią wilkołaków, a nikt nie lubi śmierdzących zombie. Przyjazny wieczór może zamienić się w jatkę bardzo szybko.

Wyślij swój personel by porywać lub zabijać ludzi. Od bezdomnych do najbogatszych. Spełnij nawet najwyższe wymagania. Nie wszystkie organy są w doskonałej kondycji. Wątroby mogą być uszkodzone, mózgi mogą mieć guzy a krew może być toksyczna. Użyj każdej części albo wybierz tylko najlepsze składniki.


Hotel afterlifeW zupełnie dowolny sposób i całkowicie od podstaw zarządzaj swoim wymarzonym hotelem – buduj pokoje tortur, korytarze, pomieszczenia dla personelu i klientów. Do dyspozycji masz profesjonalnie wykonane meble, atrakcje, czy też maszyny tortur, które na pewno zadowolą najbardziej wymagających. Do dyspozycji masz również sklep, w którym możesz kupić kolejne ulepszenia i dekoracje twojego budynku. Pieniądze? W piekle nikt o nich nie słyszał, płacisz grzechami swoich klientów!

Sprawdź na Steam: https://store.steampowered.com/app/1222960/Hotel_Afterlife/Grave hunter

Grave Hunter, to gra której bohaterem jest mieszkaniec wioski, która została zaczarowana, a mieszkańcy zaczęli zamieniać się w zombie. Bohater wie, że aby uratować wioskę i mieszkańców musi odnaleźć magiczny eliksir życia który jest ukryty w tajemnym grobowcu. W tym celu przemierza różne lokacje i wyszukuje informacji gdzie można znaleźć grobowiec. Przeszukuje cmentarze, krypty i katakumby, aby odnaleźć wskazówki, gdzie może być ukryty grobowiec starożytny mag.

Na swojej drodze spotka, różne postacie i znajdzie się w sytuacjach, których będzie musiał dokonać wyboru, a każda jego decyzja może wpłynąć na postęp rozgrywki.Wszystkie pokazane projekty są własnością spółki i są na różnych etapach zaawansowania. Każda z produkcji posiada ukończony trailer, jednak przyjęta strategia biznesowa i marketingowa nie przywiduje publikacji wszystkich projektów w aktualnym momencie. Dwie z pokazanych produkcji będą miały premierę finalnej wersji gry na platformie Steam już w tym roku. Poza projektami pokazanymi w prezentacji (zakładka "Dokumenty") jesteśmy w trakcie pracy nad kolejnymi. Jeden z nich aspiruje do bycia flagowym produktem West Wind Games. 


HARMONOGRAM


Nasz zespół cały czas aktywnie realizuje obrane cele. Do końca 2021 roku planujemy dwie premiery pełnych wersji gier. Rok 2022 będzie aktywny pod kątem udostępnienia nowych trailerów, dem oraz finalnych wersji gier. Kolejne lata, w tym rok 2023, to dalsza aktywna działalność spółki w ramach działalność produkcyjnej i wydawniczej. Na rok 2023 planujemy premierę flagowego projektu, w którym upatrujemy największy potencjał sukcesu komercyjnego i istotnego wpłynięcia na rozpoznawalność spółki na rynku polskim, jak i zagranicznym.

Nasi Partnerzy


Szerokie grono bliskich partnerów branżowych pozwala nam na optymalizację gospodarowania zasobami. Zwiększą ono nasz potencjał i jest istotną przewagą nad spółkami z branży, które takich partnerów nie posiadają. Jedną z głównych problemów wielu podmiotów z rynku jest ograniczony dostęp do specjalistów z branży gamedev. Pozyskanie ich w momencie, gdy występuje takie zapotrzebowanie ze strony danych projektów jest niezwykle ciężkie, a chwilowy brak zagospodarowania takich osób powoduje nieuzasadnione koszty w przypadku wynagrodzenia stałego lub przejęcie pracownika przez konkurencyjną spółkę w przypadku wynagrodzenia uzależnionego od realizacji etapów określonych projektów, a co za tym idzie braku wynagrodzenia danej osoby. Grono partnerów niweluje ten problem, umożliwiając sprawną wymianę takimi pracownikami, jak i całymi zespołami. To w połączeniu z możliwością aktywnego korzystania z dobrodziejstw promocji krzyżowej jest jedną z istotnych przewag, którymi dysponujemy.


Zostań naszym wspólnikiem i miej udział w naszym sukcesie! Pytania? Weź udział w Dyskusji lub skontaktuj się z nami bezpośrednio pod adresem kontakt@westwindgames.com


Zainwestuj w West Wind Games i stań się współudziałowcem segmentu gamingu!

Pobierz teraz pierwszy dokument:

WestWindGames sp. z o.o. - Prezentacja spółki

Zaloguj się lub zarejestruj się, aby pobrać wszystkie dokumenty.

Zaloguj się

To jest specjalna strona, która wymaga nowszej przeglądarki żeby działać poprawnie!

Proszę uaktualnij dzisiaj.