Polyslash

Polyslash to małe studio gier wideo z Krakowa. Naszą misją jest tworzenie ambitnych gier o unikalnym stylu wizualnym i głębokiej wciągającej historii.
Kraków, Polska
 • media i rozrywka
 • , gry wideo
 • Opis
 • Inwestorzy 73
 • Dyskusja
 • Zaloguj się, aby uzyskać dostęp
 • Dokumenty
 • OPIS

Polyslash

Podole 60/1.13 , Kraków, Polska

KRS: 0000603780 | NIP: 9442250282 | REGON: 363796331

http://polyslash.com/
 • Udostępnij:
Cel kampanii
2 100 000 - 2 198 000 zł
Wycena pre-money
14 000 000 zł
Liczba udziałów w ofercie
150 - 157
Liczba nabytych udziałów
153
Udział % w kapitale
13,27% %
Czas do zakończenia
Zakończone

Poznaj nas - Polyslash

Studio Polyslash powstało w lutym 2016 roku z inicjatywy dwóch krakowskich twórców oraz firmy PlayWay S.A. Obecnie firma liczy 9 stałych pracowników, którzy odnieśli już pierwsze duże osiągnięcie w branży. Gra "We. the Revolution" okazała się sukcesem artystycznym i sprzedażowym. To, wraz z solidnym wsparciem doświadczonego wydawcy, jakim jest PlayWay S.A., daje konkretną podstawę do dalszego rozwoju firmy.

ZarządTrzykrotnie uhonorowany stypendium naukowym dla najlepszych studentów. Wyreżyserował cztery nagradzane filmy krótkometrażowe, wyprodukował jeden spektakl teatralny. Karierę w branży gier komputerowych zaczynał od pracy w studiu Reality Pump jako Lead Cinematic Artist, gdzie odpowiadał za pracę 5 osobowego działu. Jako producent filmowy doskonale rozumie fakt nierozerwalności finansów i potrzeby ekspresji artystycznej podczas tworzenia dzieła sztuki. Dbałość o balans między jednym a drugim elementem jest dla niego kluczowym elementem produkcji. Ta świadomość zaczerpnięta ze świata filmowego i konsekwentnie wprowadzana w Polyslash ma zapewnić firmie stabilność i odpowiedni poziom artystyczny produkowanych gier.
Za cel stawia sobie tworzenie gier, które w pewnym momencie zaczną wyrastać ponad ten termin i zaczną się stawać “doświadczeniem wizualnym”, doskonałą konwersją filmu i gry komputerowej.Organizator bardzo ciepło przyjętych warsztatów ‘SkillDev’ w Wrocławiu, poświęconych tworzeniu gier, gdzie współpracował z firmą Techland. Wielokrotny prelegent na wydarzeniach branżowych takich jak WGK, GIC czy Games Academy. Łączy ze sobą świat technologii i rozwiązań artystyczno-projektowych, co pozwala zapewnić silnie zaopatrzone zaplecze niezbędne do stworzenia dobrej jakościowo produkcji. Umiejętność korzystania z najnowszego oprogramowania i narzędzi daje mu możliwość koordynowania projektu gry wideo w szerokiej perspektywie.

Nasza wizja

Od początku działalności podstawą firmy jest inwestowanie w ludzi, którzy mają w przyszłości stanowić trzon w firmy. Firma przyjmuje zasadę: zatrudnia mniej doświadczonych twórców, których kształtuje, by później oni mogli uczyć kolejne osoby. W tym momencie każda osoba pracująca na stałe w firmie ma pod sobą mniej doświadczonego pracownika, o którego dba. 

Naszym celem jest osiągnięcie stabilizacji, która umożliwi jednoczesną produkcję trzech tytułów: dwóch nastawionych w pełni na sukces komercyjny oraz jednego profilowanego na mniejszy zysk, ale rekompensowany artyzmem projektu i wzmacnianiem prestiżu studia.

We. The Revolution

Paryż, czas rewolucji francuskiej. Gracz wciela się w rolę uzależnionego od alkoholu i hazardu sędziego Trybunału Rewolucyjnego. Jego zadaniem jest sądzenie oskarżonych – rewolucjonistów oraz ich przeciwników, zbrodniarzy i zwykłych obywateli. Wraz z rozwojem akcji bohater zdobywa wpływy w XVIII-wiecznym Paryżu, ale jednocześnie zostaje zmuszony zostaje do walki o życie własne i członków swojej rodziny.

Gra wystartowała 21 marca na Steam oraz GOG i w tym momencie ocena graczy oscyluje wokół 80% pozytywnych komentarzy, co jest bardzo dobrym wynikiem jak na niewielki zespół, który ją tworzył.


Przykładowe recenzje

“A profoundly atmospheric and virtuosically written exploration of the embattled male psyche. Uncompromising and fearless in its vision, We. The Revolution immerses and transports in a way that very few games ever achieve. An unforgettable, must-play experience"
9.5/10 – RAGEQUIT

"We. The Revolution is an intelligent, complete and recommendable title that manages to mix different gameplay, as if it were at the crossroads of Papers Please, Orwell and Beholder."
8/10 - JEUXVIDEO

"We. The Revolution confidently handles a wide range of complex gameplay mechanics, setting them against a powerful backdrop. Thematically and gameplay wise, everything works."
9/10 - INGIE GAMES WEBSITE

"We. The Revolution is a game with a poetic heart (...) It doesn't always add up, and it isn't always easy to follow, but when the formula clicks - when the intent and the gorgeous angular illustrative
design combine - the effect can be profound."
ERUOGAMER - RECOMMENDEDSprzedaż gry “We. the Revolution” wystartowała na platformie PC. Trwają jednak intensywne prace nad przygotowaniem wersji konsolowych - na Nintendo Switch, Xbox One oraz PlayStation 4. Brak ograniczania się tylko do komputerów osobistych pozwoli na zauważalne zwiększenie wyników
sprzedaży.

W przypadku utrzymania zainteresowania tytułem możliwe jest również wyprodukowanie gry planszowej na podstawie “We. The Revolution”. Stosowna umowa między Polyslash a wydawcą została już podpisana.

Miejsce WTR na liście bestsellerów dwa dni po premierze:Rozwój Polyslash

Nasza wizja

Wizję rozwoju Polyslash porównać można do drogi, którą przebyła notowana na New Connect spółka 11 Bit Studios uplasowana przez nieszablonową grę "This War of Mine". Nasza firma tak samo posiada ambitny, nietuzinkowy projekt, którego bardzo mocną stroną jest część artystyczna i narracyjna. Opierając się na wzorowej jakości, nietypowym i mocnym przekazie produkowanych gier Polyslash również planuje wejść na NewConnect w 2020 roku.

Zainwestuj teraz!


W spółkę Polyslash Sp. z o.o. możesz zainwestować na 2 sposoby:

 1. Użyj guzika "Zainwestuj teraz", który widzisz po prawej stronie i zainwestuj online przez DotPay, lub
 2. W zakładce "Dokumenty" na górze kampanii pobierz "Umowę przedwstępną zbycia udziałów" następnie ją wypełnij i odeślij na adres: polyslash@findfunds.pl lub napisz do nas na polyslash@findfunds.pl, a prześlemy wszystkie dokumenty. Szczegółowa procedura poniżej.

Procedura inwestowania:

Osoby zainteresowane nabyciem udziałów Polyslash Sp. z o.o. w sposób wskazany w punkcie 2 powyżej, powinny:

 1. Wysłać na adres mailowy polyslash@findfunds.pl wiadomość, która będzie zawierać:
      a) prośbę o przesłanie umowy przedwstępnej sprzedaży udziałów spółki Polyslash Sp. z o.o.
      b) dane niezbędne do przygotowania umowy, tj.:
         - liczbę nabywanych udziałów (cena jednego udziału to 14 000 zł),
         - dane inwestora: imię, nazwisko, PESEL, adres zamieszkania.
 2. w odpowiedzi zainteresowany otrzyma uzupełnioną umowę, która powinien wydrukować oraz podpisać w dwóch egzemplarzach
 3. skan podpisanej umowy należy odesłać na adres mailowy polyslash@findfunds.pl
 4. dwa oryginały umów należy wysłać do pełnomocnika Zarządu, Bartosza Krusika na adres: ul. Powązkowska 15, 01-797 Warszawa
 5. oba egzemplarze umowy zostają podpisane przez pełnomocnika Zarządu, jeden egzemplarz wraca do inwestora.
Alternatywnie:
 1. ze strony internetowej: www.findfunds.pl, po przejściu na odpowiednią kampanię, zainteresowany pobiera umowę nabycia udziałów poza serwisem (zakładka Dokumenty)
 2. zainteresowany samodzielnie uzupełnia dane wskazane w umowie
 3. skan podpisanej umowy należy odesłać na adres mailowy polyslash@findfunds.pl
 4. dwa oryginały umów należy wysłać do pełnomocnika Zarządu, Bartosza Krusika na adres: ul. Powązkowska 15, 01-797 Warszawa
 5. oba egzemplarze umowy zostają podpisane przez pełnomocnika Zarządu, jeden egzemplarz wraca do inwestora.

Wpłat na udziały prosimy dokonać nie wcześniej niż po wysłaniu podpisanego skanu umowy na adres polyslash@findfund.pl (pkt 2 powyżej lub pkt 3 w wersji alternatywnej).

Pobierz teraz pierwszy dokument:

Umowa przedwstępna nabycia udziałów

Zaloguj się lub zarejestruj się, aby pobrać wszystkie dokumenty.

Zaloguj się

To jest specjalna strona, która wymaga nowszej przeglądarki żeby działać poprawnie!

Proszę uaktualnij dzisiaj.