HAJE sp. z o.o.

W Haje z pasją tworzymy gry samochodowe w oparciu o fizykę jazdy wysokiej jakości napisaną od podstaw pod Unreal Engine 4.
Piła, Polska
 • media i rozrywka
 • , gry wideo
 • Opis
 • Inwestorzy 59
 • Dyskusja
 • Zaloguj się, aby uzyskać dostęp
 • Dokumenty
 • OPIS

HAJE sp. z o.o.

Al. Poznańska 17, Piła, Polska

KRS: 0000511989 | NIP: 6121852828 | REGON: 022426897

 • Udostępnij:
Cel kampanii
800 000 - 1 000 000 zł
Wycena pre-money
10 000 000 zł
Liczba udziałów w ofercie
160 - 200
Liczba nabytych udziałów
200
Udział % w kapitale
9,09% %
Czas do zakończenia
Zakończone

Haje sp. z o.o.

Studio Haje w czerwcu 2019 rozpoczęło produkcję gry pt. Toge. W naszym operacyjnym biurze w Bydgoszczy tworzymy otwarty świat, który przeniesie graczy do Japonii - mekki driftingu i kultowych samochodów JDM. 
Prace są zaawansowane, a sama gra jest w grywalnej formie. Pozyskany kapitał w ramach kampanii crowdfundingowej będzie przeznaczony na produkcję gry. Spółka obecnie prowadzi rozmowy z Koch Media oraz Milestone S.r.l. z Mediolanu, specjalistami od gier wyścigowych, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Spółka już teraz ma możliwość podpisania umowy z innym wydawcą na około 4 mln zł, jednak czekamy aż wszyscy wydawcy, z którymi prowadzimy rozmowy, przedstawią finalną ofertę. 
Pozytywny odbiór wydawców świadczy o wysokim potencjale gry. 


"We do think you have very talented people and physics you implemented is already great. We respect a lot what you are doing and we really think Toge have the potentiality to be a successful project."
Luisa Bixio Bordonaro, CEO MilestoneZostań naszym udziałowcem i miej udział w naszym sukcesie!Poznaj nas - Haje

Haje to spółka założona przez Pawła Pilarczyka oraz Michała Kaweckiego, pasjonatów gier samochodowych z dużym doświadczeniem. Wspólnie stworzyliśmy międzynarodowy, siedmioosobowy zespół specjalistów z bardzo dużym doświadczeniem w konkretnych dziedzinach.Paweł Pilarczyk

Współzałożyciel, pomysłodawca oraz dyrektor kreatywny 

Sim racer od ponad 15 lat, pisał o grach wyścigowych dla miesięcznika Neo Plus. Od 2007 roku regularnie współpracował z Microsoftem przy marketingu gier z serii Forza Motorsport. Zwycięzca oraz organizator wielu wyścigów e-sportowych. Założył spółkę Haje wraz z Michałem Kaweckim, by spełnić marzenie o tworzeniu gier samochodowych. Wymagający, nastawiony na jakość i długoterminowe cele.Michał Kawecki

Współzałożyciel oraz główny programista

Od 2009 roku pracuje jako programista gier, przez 9 lat w Vivid Games S.A. Był liderem w wielu projektach na różne platformy. Prywatnie twórca silnika fizycznego oraz graficznego w celu stworzenia własnej gry samochodowej. Technologię tworzenia gier poznał od podszewki oraz biegle posługuje się silnikiem do gier Unreal Engine 4. Zawsze stawia sobie wysokie cele i osiąga je z dużą dbałością o szczegóły. 


Obecni udziałowcy
TOGE


Co oznacza Tōge? To miejsce narodzin driftingu - japońskie górskie serpentyny. Świat gry jest otwarty, to sieć dróg publicznych wśród malowniczych krajobrazów Japonii. Twoja kariera zaczyna się na legendarnym torze Ebisu, w mekce driftu. Po zakupie pierwszego używanego samochodu to Ty decydujesz, jaki kierunek rozwoju kariery wybierasz - DRIFT czy GRIP?Są to dwa oddzielne tryby kariery, jeden dla fanów tradycyjnych wyścigów samochodowych, drugi – innowacyjny, skupiający się tylko na drifcie. Tōge jako jedna z pierwszych gier oferuje jazdę w parach wg zasad prawdziwych zawodów driftingowych. W grze znajdą się bogate możliwości tuningu samochodu, zarówno mechaniczne, jak i wizualne, w tym również modyfikacje szczegółowego wnętrza samochodu, poszerzenia i tuning wizualny nadwozia.

Inspiracją dla naszej gry jest innowacyjny Test Drive Unlimited oraz „Drift King” Keiichi Tsuchiya z Best MOTORing, ojciec driftu oraz kierowca wyścigowy, zwycięzca wyścigu Le Mans 24h.

"I drift not because it is a quicker way around a corner, but it is the most exciting way." 
Keiichi Tsuchiya
POTRZEBA RYNKU


Obecnie na rynku gier PC (a w szczególności na konsolach) nie ma wysokiej jakości gry o driftingu. Kanał YouTube o driftingu w grach TheSLAPTrain ma ponad 2 miliony subskrybentów, znacznie więcej niż podobne kanały o grach wyścigowych. Naszym celem jest wypełnienie tej niszy oferując grę wysokiej jakości. Ponadto większość fanów Forzy Horizon oczekiwało Japonii w czwartej odsłonie serii.

BIZNESPLAN

 1. Środki dotychczas wydane na produkcję to 400 000 PLN (w tym koszt prototypu, stworzonego zanim ruszyła produkcja gry w czerwcu 2019).
 2. Data wydania gry w Steam Early Access zależna jest od wydawcy, jednak wstępnie premierę planujemy na koniec 2020 roku, lub pierwsze półrocze 2021. Cena gry w fazie Early Access będzie na poziomie 19 € - 29 €.
 3. Minimalny cel sprzedażowy gry Tōge to 100 000 kopii. Wymagana ilość sprzedanych kopii by zwrócił się budżet gry to około 20 000 - 30 000 kopii. 
 4. Powyższy poziom sprzedaży traktujemy jako zachowawczy poziom minimum, gdyż porównywalnie symulacja wyścigowa Assetto Corsa sprzedała się w ilości ponad 1 mln kopii na Steam wg SteamSpy, 2 mln łącznie z konsolami, pomimo że gra powstawała w zespole 5 osób, z początkowym budżetem 70 000 €.
 5. Po wydaniu wersji 1.0 zapewnimy ciągłe wsparcie gry, produkcję dodatków DLC (nowe samochody, tory) a po dobrym przyjęciu gry na PC, planujemy prace nad wersją na konsole następnej, dziewiątej generacji.

CELE ŚREDNIO I DŁUGOTERMINOWE

 • Przekształcenie Haje na Spółkę Akcyjną do końca maja 2020.
 • Złożenie wniosku o debiut na giełdzie New Connect do końca 2020 roku.
 • Debiut na New Connect w Q1 / Q2 2021.
 • Dywersyfikacja ryzyka poprzez stworzenie drugiej gry samochodowej, o mniejszej skali, opartej na mechanizmach wypracowanych przy produkcji Tōge.
 • Produkcja Tōge 2.
 • Długoterminowo - produkcja gier samochodowych wysokiej jakości na PC i konsole.

Zostań naszym udziałowcem i miej udział w naszym sukcesie!

Pobierz teraz pierwszy dokument:

Sprawozdanie finansowe za 2018 rok

Zaloguj się lub zarejestruj się, aby pobrać wszystkie dokumenty.

Zaloguj się

To jest specjalna strona, która wymaga nowszej przeglądarki żeby działać poprawnie!

Proszę uaktualnij dzisiaj.