11 października 2023 r. podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego Szkoły Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie odbyła się ceremonia wręczenia nagród dla laureatów VI edycji konkursu „Żagle Biznesu SGH”. Wśród nagrodzonych znalazła się platforma Find Funds, a prestiżową nagrodę odebrał CEO, Piotr Majewski.

Konkurs „Żagle Biznesu SGH” ma na celu wyróżnienie dynamicznie rozwijających się i odnoszących sukcesy gospodarcze firm. Organizatorzy konkursu dążą w szczególności do upowszechniania i promowania najlepszych praktyk biznesowych, które reprezentują nagrodzone organizacje.

Platforma crowdfundingowa Find Funds S.A, zdobyła Grand Prix oraz wyróżnienia w dwóch kategoriach: „CSR” oraz „Produkt”. To nie tylko zaszczytne wyróżnienia, lecz także potwierdzenie dynamicznego rozwoju firmy oraz jej zaangażowania w obszarze społecznej odpowiedzialności.

Grand Prix za Innowacyjność i Rozwój

Nagroda Grand Prix w konkursie „Żagle Biznesu SGH” to zaszczytne wyróżnienie, które podkreśla innowacyjność i dynamiczny rozwój platformy. Find Funds została doceniona za wyjątkowe osiągnięcia i innowacyjne podejście do biznesu, co stanowi znaczący wkład w rozwój polskiej przedsiębiorczości.

Wyróżnienie w Kategorii „CSR”

Find Funds zdobyło także wyróżnienie w kategorii „CSR” za zaangażowanie w obszarze społecznej odpowiedzialności. Firma aktywnie bierze czynny udział w konsultacjach społecznych dot. legislacji crowdfundingu udziałowego. To dowód, że Find Funds nie tylko odnosi sukcesy biznesowe, ale również aktywnie przyczynia się do pozytywnych zmian dla rozwoju i popularyzacji crowdfundingu w Polsce.

Wyróżnienie w Kategorii „Produkt”

Kategoria „Produkt” to obszar, w którym Find Funds uzyskało kolejne wyróżnienie. To potwierdzenie, że platforma Find Funds nieustannie pracuje nad doskonaleniem oferty i dostarczaniem klientom wartościowych projektów.

Konkurs „Żagle Biznesu SGH” nie tylko umożliwia przedsiębiorstwom prezentację ich osiągnięć, ale także stanowi doskonałą okazję do nawiązania cennych relacji biznesowych oraz wymiany doświadczeń z innymi liderami branży.

Otrzymane wyróżnienia w kategorii „CSR” i „Produkt” są dla Find Funds nie tylko zaszczytem i docenieniem dotychczasowej działalności, lecz także potwierdzeniem, że intensywna praca przynosi pozytywne rezultaty. To dowód na to, że praca nad wartością dla klientów, innowacyjność i zaangażowanie w obszarze społecznej odpowiedzialności, tworzą solidne fundamenty dla zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstwa.

„Chcemy być żaglem dla najbardziej innowacyjnych polskich spółek!”