Cave Games S.A. studio deweloperskie z entuzjazmem ogłasza premierę swojej najnowszej gry – „Little Devil: Foster Mayhem”, która będzie mieć miejsce 25 sierpnia 2023 roku. Za wydanie tytułu odpowiada singapurski wydawca Leoful znany z takich tytułów jak: Neo Cab, Paradise Killer, Ancestors Legacy. Tytuł dostępny będzie w języku angielskim, japońskim, chińskim uproszczonym, chińskim tradycyjnym, koreańskim, francuskim, włoskim, niemieckim, hiszpańskim.

Leoful to globalny wydawca gier wideo działający od 2019 roku. Celem firmy jest promocja zabawnych oraz innowacyjnych gier w Azji, jak i na całym świecie.

„Little Devil” to niezwykłe połączenie różnych gatunków gier – Point & Click, zagadek oraz humoru, stworzone z myślą o pasjonatach przygód. Tytuł wciągnie Was w intrygującą podróż, wypełnioną figlami, żartami i psotami, gdzie główny bohater Milo skrywa tajemnicę, która zaskoczy niejednego z Was. Cave Games włożyło w stworzenie gry całe swoje serce, zapewniając przy tym niezapomniane wrażenia z gry. Przemierzajcie świat jako mały chłopiec-sierota, Milo, podróżujący od jednej rodziny zastępczej do drugiej, realizując jednocześnie swoje demoniczne plany. Waszym zadaniem będzie zdobycie niezbędnych umiejętności, aby osiągnąć zamierzony cel. Czy wykażecie się sprytem i pomysłowością, pokonując wszelkie przeszkody?

~ Cave Games S.A.

„Little Devil” oferuje nie tylko wciągającą fabułę i niesamowitą rozgrywkę, ale także wspaniałe, kolorowe grafiki w klimacie kreskówkowym, które przeniosą Was w otoczenie pełne niespodzianek i tajemnic. Odkrywajcie ukryte zakamarki, eksplorujcie ciekawe miejsca i rozwiązujcie trudne zagadki, wymagające zarówno inteligencji, jak i kreatywności. Gra zapewni niezapomniane doświadczenia dla graczy w każdym wieku.

Prawdziwą perełką tego tytułu jest Milo – główny bohater, który ożywia świat gry, dodając mnóstwo humoru i nieprzewidywalnych zwrotów. Czy uda Wam się odkryć tajemnicę, którą skrywa serce tego młodego diabełka?”

~ Cave Games S.A.

„Little Devil: Foster Mayhem” to propozycja dla wszystkich pasjonatów przygód, którzy poszukują czegoś wyjątkowego i niezwykłego. Przygotujcie się na niezapomniane chwile, odkrywając świat pełen wyzwań i niespodzianek. Czy jesteście gotowi, by wziąć udział w tej demonicznie wspaniałej przygodzie?

~ Cave Games S.A.